piątek , 30 lipca 2021

On demolował, a kamery nagrywały

Stróże prawa złapali wandala, który zdemolował ich radiowozy w Ścinawie. Na jego trop naprowadził pies.

W sobotę od rana w Ścinawie pracowało sporo patroli policji. Szybko okazało się, że powodem zmasowanych działań jest wandal, który postanowił wyżyć się na szybach komisariatu i radiowozów. Wyczyn uwieczniła kamera monitoringu.
Patrole przeczesywały Ścinawę, sprawdzały wybrane mieszkania. Cały czas były o krok za wandalem, gdyż ten przemieszczał się. Miał nietypową, bardzo rozpoznawalną podeszwę, która po nocnych opadach śniegu ułatwiała poszukiwania. Ostatecznie ślad wandala uchwycił pies tropiący Jukon z Kamiennej Góry. Policjantów zaprowadził bezpośrednio do mieszkania w którym ukrywał się wandal.
Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w sobotę. Dyżurny policji zgłoszenie o „napaści” na komisariat i radiowozy otrzymał o 8 rano. Łączna suma strat to ponad dwa tys. zł. Szyby zostały powybijane drewnianym kijem. 23-latek był trzeźwy. Nie wiadomo dlaczego wyładował agresje na policyjnym sprzęcie. Wiadomo natomiast, że jego kartoteka do czystych nie należy, był notowany za inne przestępstwa. Dodatkowo za chuligaństwo ma aktywny zakaz stadionowy.

Sprawdź także

Okradał górników, kiedy ci pracowali

54-letni złodziej już jest w rękach policji. Okradał górników, kiedy ci pracowali. Złodziej grzebał w …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com