czwartek , 24 czerwca 2021

Amator dobrych ciuchów i …nożyc ogrodniczych

Wchodził do sklepu, brał towar i wybiegał nie płacąc. Najchętniej kradł markowe ciuchy, ale połasił się też na nożyce do żywopłotu z zaparkowanego auta.

Policjanci z lubińskiej komendy zatrzymali 19 – letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzieże sklepowe. Złodziej wchodził do sklepu, zabierał towar, a następnie nie płacąc za niego, wybiegał na zewnątrz. W zainteresowaniu 19 – latka były przede wszystkim markowe spodnie, bluzy i koszulki w różnych rozmiarach. W trakcie czynności policjanci udowodnili również młodemu mężczyźnie kradzież z włamaniem do samochodu, z kutego ukradł nożyce do pielęgnacji żywopłotu. Podejrzany był już wcześniej notowany za kradzieże i kradzieże z włamaniem.

Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy pracowali nad zgłoszeniem dotyczącym kradzieży markowej odzieży w jednym ze sklepów na terenie galerii handlowej w Lubinie. Funkcjonariusze szybko ustalili, kto stoi za tym przestępstwem. Okazał się nim dobrze już znany kryminalnym, 19 – letni mieszkaniec Lubina. Podejrzany, w odstępie kilku dni, ukradł kilkanaście par markowych spodni, bluz i koszulek o łącznej wartości ponad 3 tys. zł. Mężczyzna wchodził do sklepu, szybko brał co było w jego zainteresowaniu i wybiegał z towarem, nie mając zamiaru zapłacić.

Dodatkowo policjanci udowodnili złodziejowi kradzież z włamaniem do samochodu osobowego. Z Volkswagena ukradł nożyce do pielęgnacji żywopłotu. Straty jakie poniósł właściciel pojazdu, to ponad 1200 zł. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

Młody mężczyzna ponownie miał okazję standard opieki w policyjnej celi, gdyż nie była to jego pierwsza wizyta. Kilkanaście dni wcześniej policjanci przedstawiali 19 – latkowi zarzuty kradzieży słodyczy, alkoholu, miodu i papierosów. 

Sprawdź także

Okradał górników, kiedy ci pracowali

54-letni złodziej już jest w rękach policji. Okradał górników, kiedy ci pracowali. Złodziej grzebał w …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com