piątek , 30 lipca 2021

Zderzenie na Ścinawskiej – kolejna sygnalizacja do naprawy

Rozbite samochody, uszkodzona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Ścinawska (DK36) z Drogą Krajową nr 3. Kierowcy trafili do szpitala na badania.

Do zderzenia doszło po pierwszej w nocy, fiat croma jechał ul. Ścinawską w kierunku Ścinawy. Kierowca nie zachował ostrożności i doprowadził do bocznego uderzenia w seata ibizę. Seat jechał w kierunku Polkowic. Miał pierwszeństwo przejazdu. Obydwa samochody są solidnie uszkodzone. Ze skrzyżowania zostały usunięte na lawetach. Na miejscu interweniowali strażacy z PSP w Lubinie, wzywano również pogotowie ratunkowe. Pojazdami jechali tylko kierowcy. Pogotowie ratunkowe zabrało ich do szpitala na szczegółowe badania. 

W trakcie zderzenia uszkodzeniu uległa sygnalizacja świetlna, skasowany został jeden z sygnalizatorów i sygnalizacja pracuje w trybie awaryjnym. W godzinach szczytu będzie to tak samo niebezpieczne skrzyżowanie jak Hutnicza/Jana Pawła, gdzie od trzech tygodni nie działa sygnalizacja. Z naszych informacji wynika, że GDDKiA, która jest zarządcą „starej” DK3 i również DK 36, najpóźniej do jutra chce naprawić uszkodzoną sygnalizację. Nie jest wykluczone, że będzie działała już dzisiaj późnym popołudniem.  

  

Sprawdź także

Okradał górników, kiedy ci pracowali

54-letni złodziej już jest w rękach policji. Okradał górników, kiedy ci pracowali. Złodziej grzebał w …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com