piątek , 30 lipca 2021

Z nalewką babuni na czołowe zderzenie?

Doprowadziła do czołowego zderzenia z osobowym busem. Wracała właśnie z zakrapianych alkoholem imienin. Wydmuchała ponad promil! To jeszcze nie koniec…Pijana kierująca miała 74lata.

Około godziny 12 pogotowie straż pożarna i policja zostały wezwane na ul. Leśną koło Medicusa. Doszło tu do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Kierująca hyundaiem na lubińskich numerach zjechała z ronda koło Medicusa w kierunku ul. Szpakowej. Za zjazdem w ul. Sokolą samochód niespodziewanie zmienił pas ruchu i na przeciwnym pasie czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym osobowym renault trafic. W pojeździe poza kierowcą była jedna pasażerka. Na szczęście nic się im nie stało. Nic nie stało się też kierującej hyundaiem i30 kobiecie. Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że w samochodzie była butelka z alkoholem. Po sprawdzeniu trzeźwości kierującej wyszła cała prawda o przyczynach zdarzenia. 74-letnia kobieta była kompletnie pijana. Badanie wykazało u niej ponad promil alkoholu. Policjanci w kajdankach zawieźli ją na komendę.

Z tego co mówiła pijana starsza kobieta właśnie wracała z imienin u koleżanki. Niewątpliwie te imieniny przejdą do długo wspominanej historii.

To drugi wypadek spowodowany przez pijanego kierowcę w Lubnie w ciągu niecałego tygodnia. W poniedziałek pijany kierowca dostawczego busa wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do wypadku na skrzyżowaniu ul. Hutniczej z Jana Pawła II.

Sprawdź także

Okradał górników, kiedy ci pracowali

54-letni złodziej już jest w rękach policji. Okradał górników, kiedy ci pracowali. Złodziej grzebał w …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com