niedziela , 17 stycznia 2021

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Lubinie!

Kierowca żółtej „jedynki”, zatrzymał pijanego kierowcę czarnego audi. Pijany szofer miał ponad 2 promile alkoholu!

Do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy doszło tuż przed godziną 12 na ul. Legnickiej. Kierowca miejskiego autobusu Piotr Socha wiedział co robić. Na miejsce ze wsparciem szybko dotarł patrol prewencji. Pijanego kierowcę wsadzono do „klatki” w policyjnym busie. Został też sprawdzony pod względem trzeźwości. Pierwsze badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu! Pijany kierowca to potencjalny morderca na drodze, który nie wiadomo kiedy zaatakuje.

Audi na wrocławskich tablicach zostało na przystanku, a autobus komunikacji miejskiej z bohaterskim kierowcą pojechał w dalsza trasę. Samochód pijaka został odholowany na policyjny parking. Za jego odebranie będzie musiał zapłacić około 500 zł. Do tego dojdzie wysoka grzywna w sądzie i utrata prawa jazdy. Sąd przy takim stanie nietrzeźwości może też zdecydować o karze więzienia.

Kierowca miejskiego autobusu Piotr Socha nie miał wątpliwości, że pijaka za kierownicą należało zatrzymać. Dodajmy, że sympatyczny szofer komunikacji miejskiej, to były radny rady miejskiej dwóch kadencji 2010-2014 oraz 2014-2018, to znany społecznik promujący aktywny wypoczynek.

 

Sprawdź także

Okradał górników, kiedy ci pracowali

54-letni złodziej już jest w rękach policji. Okradał górników, kiedy ci pracowali. Złodziej grzebał w …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com