sobota , 31 października 2020

Nie żyje kierowca Toyoty. Czołowe zderzenie pod Rynarcicami

Czołowe zderzenie na drodze do Rynarcic. Nie żyje kierowca toyoty.

Do zdarzenia doszło około godziny 10. Toyota corolla jechała od strony Lubina, z naprzeciwka zbliżała się scania z naczepą. Na łuku drogi toyota uderzyła w tył naczepy, następnie samochód obróciło i czołowo zderzył się z jadącym w kierunku Lubina peugeotem 208. Kierowca toyoty został uwolniony z samochodu przez świadków zdarzenia. Razem z policjantami ruchu drogowego reanimowali młodego mężczyznę, następnie akcję przejął zespół ratownictwa medycznego z Pogotowia Ratunkowego. Niestety mimo intensywnej reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych. Natomiast kierujący peugeotem trafił do szpitala na szczegółowe badania.

Toyota była zarejestrowana w powiece opolskim. Peugot miał tablice powiatu rawickiego, natomiast ciężarowa scania z naczepą jest z Leszna. Droga jest zamknięta. Na skrzyżowaniu DK3 (skrzyżowanie na Rynarcice koło ZG Lubin) z drogą 323 ustawiona jest policyjna blokada. Na miejscu wypadku pracują już policyjni technicy. 

 

Sprawdź także

Poszukiwany Łukasz Ambros. Policja prosi o pomoc

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com