poniedziałek , 21 września 2020

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Parkowej i Wierzbowej

Do groźnie wyglądającej kolizji dwóch pojazdów doszło dzisiaj po godzinie 17 na skrzyżowaniu ulic Parkowej i Wierzbowej. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania.

Kierująca audi poruszała się ulicą Wierzbową od strony ul. Jana Pawła II, natomiast kierujący skodą poruszał się ulicą Parkową. Do zdarzenia doszło w w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa na skrzyżowaniu z tzw. “łamanym pierwszeństwem przejazdu”. Siła uderzenia była tak duża, że skodę obróciło w przeciwnym kierunku, do pierwotnie pokonywanego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi, która po zdarzeniu została przewieziona do szpitala na badania, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy skody. Poza kierującą, ani jej pasażer, ani kierowca drugiego auta nie wymagali pomocy medycznej.

Na miejscu pracowali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z KPP Lubin, którzy szczegółowo wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Do czasu usunięcia pojazdów z drogi występowały utrudnienia na skrzyżowaniu.

Więcej zdjęć TUTAJ

Sprawdź także

Pożar mieszkania na Mickiewicza

Do groźnego pożaru doszło wczoraj w nocy w jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza w …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com