sobota , 31 października 2020

Skradziono garbusa. Byłeś w Boszkowie – możesz pomóc

Leszczyńska Policja szuka pomocy przy poszukiwaniach volkswagena garbusa. Skradziono go 18 lipca we Włoszakowicach, koło Boszkowa.

20 lipca br. leszczyńska Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży samochodu osobowego marki Volkswagen Garbus, 1974 rok produkcji, koloru czarnego. Jak wynika z zawiadomienia pojazd skradziono w okresie od 18 lipca br. godz. 7.00 do 20 lipca br. godz. 9.00 z prywatnej posesji we Włoszakowicach. To miejscowość sąsiadująca z Boszkowem, które chętnie odwiedzane jest przez mieszkańców Zagłębia.

Policja zwraca się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które mogłyby przekazać informacje przyczyniające się do ustalenia okoliczności kradzieży i jej sprawców. Każdy kto widział czarnego garbusa może pomóc w odnalezieniu tego nietypowego pojazdu. Kontakt pod numerem telefonu 65 523 12 60 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 15.00 oraz z funkcjonariuszem KMP w Lesznie zajmującym się sprawą pod numerem 695 749 586.

Sprawdź także

Z nalewką babuni na czołowe zderzenie?

Doprowadziła do czołowego zderzenia z osobowym busem. Wracała właśnie z zakrapianych alkoholem imienin. Wydmuchała ponad …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com