niedziela , Wrzesień 22 2019
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Śmigłowiec LPR zabrał potrąconego rowerzystę

Śmigłowiec LPR zabrał potrąconego rowerzystę

Rowerzysta został potrącony koło bazaru w Ścinawie. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy.

Rowerzysta jechał ul. Jagiełły. Miał skręcać na bazar, kiedy uderzył w niego citroen C2. Około 60-letni mężczyzna jest solidnie poobijany, miał uraz głowy. Lekarz pogotowia ratunkowego po badaniach zdecydował, że poszkodowanego najbezpieczniej będzie przetransportować do szpitala, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Śmigłowiec lądował na ścinawskich błoniach, tuż obok miejsca gdzie doszło do potrącenia. Dzięki śmigłowcowi poszkodowany w ciągu około 10 minut trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy.

Na razie nie wiadomo który z kierujących nie zachował ostrożności. Wiadomo, że rowerzysta skręcał na bazar w Ścinawie i w tym momencie został potrącony przez citroena C2, który go wyprzedzał.

Citroen jechał w kierunku ul. Kościuszki. W pojeździe uszkodzenia są z prawej strony – urwane jest lusterko, uszkodzona lampa ze zderzakiem urwane, a na przedniej szybie jest wgniecenie. Na ulicę wysypał się winogron, który wiózł rowerzysta. – Autem kierowała 23 letnia kobieta – informuje Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.

Sprawdź także

Pociski na budowie linii kolejowej

Dwa pociski wykopano dzisiaj rano przy przejeździe kolejowym w ciągu ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Powojenną niespodziankę …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com