środa , 1 kwietnia 2020
Na topie

Zabiła się pod pociągiem

Położyła się na torach. Przejechał ją szynobus Kolei Dolnośląskich. Ruch pociągów między Lubinem, a Legnicą jest wstrzymany.

Do tragicznej śmierci doszło około 5 rano. Kobieta położyła się na torach. Maszynista pociągu jadącego około 100 km/h zaczął hamowanie szynobusu. Pociąg zatrzymał się około 300 metrów od miejsca, w którym doszło do przejechania kobiety. Na wysokości ogródków działkowych przy ul. legnickiej. Z naszych informacji wynika, że ciało zostało bardzo mocno poszarpane, nie miało jednej z kończyn i głowy.

Na miejscu od samego rana pracują policjanci, prokurator i nadzór z Kolei Dolnośląskich. Wiadomo, że śledczy zabezpieczają nagranie na którym widać leżącą na torach kobietę i moment wypadku. Zabezpieczą też dane z rejestratora jazdy szynobusu. Rejestrator w dużym uproszczeniu można porównać do „czarnej skrzynki” w samolocie. Zgodnie z procedurą przebadano maszynistę i jego pomocnika. Obaj są trzeźwi. Kiedy zakończą się czynności szynobus odjedzie z podmienioną załogą, która już jest na miejscu.

Na miejscu tragicznego samobójstwa, policyjni technicy w obecności prokuratora zabezpieczyli zawartość torebki, którą miała ze sobą kobieta. Na razie nie wiadomo kim była. W torebce był rzeczy osobiste, m.in. smartfon, i klucze. Policja zna już jego numer, ale tożsamość kobiety nie została jeszcze ustalona.

Na czas czynności Koleje Dolnośląskie zorganizowały komunikację zastępczą. Z Lubina, jeżdżą zastępcze autobusy.

 

#AlertKD ‼Wypadek śmiertelny na linii D11. Za pociągi kursuje komunikacja zastępcza na odcinku Lubin -…

Publiée par Koleje Dolnośląskie S.A. sur Mercredi 28 août 2019

Sprawdź także

Spalił się w samochodzie

Tragedia na drodze koło Turowa (gm. Ścinawa). Strażacy gasili płonący samochód. Kiedy ugasili ogień okazało …

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com