środa , 1 kwietnia 2020
Na topie

Lincoln wylądował na dachu – FOTO

Kolejny raz w Niemstowie doszło do zdarzenia na drodze DK36. Na 10,65 km drogi tuż po godzinie 10:00 kierujący pojazdem dachował i zatrzymał się na polu. Kierowcę Lincolna pogotowie zabrało na badania na SOR.

To już kolejne zdarzenie w tej okolicy w tym roku. Ostatnie miało miejsce trzy dni temu, w którym pijany kierowca spowodował wypadek w którym zostały poszkodowane zostały trzy osoby.

Tym razem kierowca, mieszkaniec powiatu legnickiego, jechał sam w stronę Wrocławia. Na prostym odcinku drogi, wyjeżdżając z miejscowości Niemstów, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i hamując uderzył w rów melioracyjny zatrzymując się na dachu na polu, uszkadzając przy okazji korę przydrożnego drzewa.

Poszkodowanego pogotowie zabrało na badania do lubińskiego szpitala. Na miejscu pracowali policjanci wydziału ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo-śledcza z lubińskiej komendy, którzy ustalali szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Niewykluczone, że na przeciwnym pasie mogło dojść do wyprzedzania się pojazdów i kierujący Lincolnem chcąc uniknąć czołowego zderzenia skręcił kierownicą w prawo.

Sprawdź także

Pożar auta na ul. Żurawiej

Do drugiego już w tym miesiącu pożaru samochodu osobowego doszło na ul. Żurawiej. Tej nocy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com