poniedziałek , Czerwiec 17 2019
[wp_bannerize group="glowna1" before=" " after=" "]
Strona domowa / ! Promowany / Pożar przy ul. Łokietka. W mieszkaniu zginął mężczyzna

Pożar przy ul. Łokietka. W mieszkaniu zginął mężczyzna

Pożar wybuchł po godzinie 18 w jednym z przedwojennych domów przy ulicy Łokietka. W wyniku pożaru zginął jeden z lokatorów. Na miejscu z żywiołem walczyły trzy zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego lubińskiej PSP około godziny 18:30. Na miejsce od razu zostały wysłane dwa wozy bojowe i jeden z drabiną, oraz Policja i Pogotowie Ratunkowe. Pomimo dużego zadymienia na pierwszym piętrze, strażakom udało się szybko opanować i ugasić ogień. Aby dostać się do mieszkania, pożarnicy weszli po drabinie przez okno.

Niestety, w pogorzelisku znaleziono ciało około 70-cio letniego mężczyzny. Mimo podjętej bezpośredniej reanimacji, nie udało się go uratować.

W przedwojennej kamienicy mieszkały dwie osoby. Mężczyzna mieszkający samotnie na pierwszym piętrze, który zginął dzisiejszego wieczora, był widziany w ciągu dnia przez mieszkańców pobliskich bloków. Niektórzy mówili, że mężczyzna wiódł spokojne życie. Kilka osób mówiło, że było całkiem odwrotnie.

Na miejscu pracuje biegły z zakresu pożarnictwa oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, którzy ustalają przyczyny pożaru i śmierci mężczyzny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że doszło do zaprószenia ognia na 1 piętrze.

zdjęcia dostępne na portalu LubinExtra!

Sprawdź także

Auto uderzyło w barierki – FOTO

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 18 na drodze 323 między Chróstnikiem a …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *