niedziela , Wrzesień 22 2019
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Nietrzeźwy wyeliminowany
Urządzenie do pomiaru zawartości alkoholu.

Nietrzeźwy wyeliminowany

Kolejny nietrzeźwy kierowca wpadł w ręce policjantów 38- latek miał blisko promil alkoholu w organizmie, mimo to zdecydował się wsiąść do samochodu i odjechać.

Jego podróż zakończyła się dzięki lubińskim policjantom. Nieodpowiedzialny kierowca za swój czyn odpowie przed sądem. Do zatrzymania doszło we wtorek (8.01) o godzinie drugiej nad ranem, policjanci z wydziału prewencji lubińskiej komendy, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki BMW. Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu. Po przebadaniu go na zawartość alkoholu okazało się, że jest pijany.

Nieodpowiedzialnego kierowcę czekają surowe kary. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo sąd obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, albo pojazdów określonego rodzaju na okres nie krótszy niż 3 lata.

Sprawdź także

Pociski na budowie linii kolejowej

Dwa pociski wykopano dzisiaj rano przy przejeździe kolejowym w ciągu ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Powojenną niespodziankę …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com