niedziela , Wrzesień 22 2019
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / 3 promile i do sklepu
zdj. ilustracyjne

3 promile i do sklepu

Nie chciało mu się iść pieszo do niedalekiego sklepu, więc wsiadł do auta. Daleko nie zajechał. Policjantom wydmuchał prawie 3 promile.

Kierowca toyoty został zatrzymany przez policjantów z Rudnej. Mężczyzna wpadał już w ręce stróżów prawa kilkakrotnie. Policjanci wiedzieli, że nie powinien on siadać za kierownicę samochodu, gdyż posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna za swoją lekkomyślną jazdę odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności i dotkliwa kara finansowa.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rudnej pełniąc służbę w swoim rejonie zauważyli pojazd kierowany przez znanego im 45-letniego mieszkańca gminy Rudna. Badanie alkomatem wykazało 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariuszom tłumaczył, że było mu zimno i postanowił 300 metrów podjechać samochodem. Zrobił zakupy, napił się piwa i wracał do domu. Po drodze został zatrzymany.

Sprawdź także

Pociski na budowie linii kolejowej

Dwa pociski wykopano dzisiaj rano przy przejeździe kolejowym w ciągu ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Powojenną niespodziankę …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com