niedziela , Styczeń 20 2019
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Spłonęło auto na parkingu

Spłonęło auto na parkingu

Po godzinie 21:00 przy ulicy Wyszyńskiego doszczętnie spłonął samochód dostawczy. Podczas pożaru poszkodowana została jedna osoba.

Do pożaru doszło przy ulicy Wyszyńskiego na parkingu między marketem polo a nowo wybudowanymi blokami. Spłonął dostawczy bus, który od dawna stał nieużywany na parkingu. Od ognia został uszkodzony także fiat Seicento, w którym stopiło się zewnętrzne lusterko od strony kierowcy oraz pękły dwie boczne szyby z lewej strony pojazdu

Ogień gasiły dwa zastępy straży pożarnej przy pomocy jednego prądu wodnego. Z zaparkowanego busa została tylko blacha przednie światła i koła, spłonęła cała kabina, silnik i część bagażowa.

Zadysponowani strażacy nie tylko ugasili pożar, ale także udzielili na miejscu pomocy poszkodowanej osobie, która doznała poparzenia ręki i nogi. Po opatrzeniu, przez strażaków i ratowników medycznych, mężczyzna został przetransportowany do karetki i odwieziony do szpitala.

Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru, ale nie wykluczone że ogień mógł zostać zaprószony, bądź doszło do podpalenia. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo prowadzone przez pracujących na miejscu policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego z lubińskiej komendy.

Galeria dostępna jest TUTAJ

inf/fot: Lubinextra!

Sprawdź także

Pożar przy ul. Łokietka. W mieszkaniu zginął mężczyzna

Pożar wybuchł po godzinie 18 w jednym z przedwojennych domów przy ulicy Łokietka. W wyniku pożaru …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com