wtorek , Maj 22 2018
Strona domowa / ! Promowany / Zdarzenie pod Niemstowem

Zdarzenie pod Niemstowem

Niedostosowanie prędkości na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, które kilka minut po godzinie 15 miało miejsce na drodze DK36 między Osiekiem a Niemstowem. 

Kierująca poruszała się pojazdem marki peugeot w stronę Wrocławia. Jadący przed nią kierowca mercedesa chciał skręcić do miejscowości Łazek. Najprawdopodobniej kobieta chcąc uniknąć zderzenia skręciła w prawą stronę jednocześnie hamując, jednak prędkość była na tyle duża, że nie zdążyła zatrzymać się przed pojazdem i znalazła się w przydrożnym rowie na wysokości przystanku autobusowego. Na szczęście w chwili zdarzenia przy zatoczce przystankowej nie było nikogo.

Z roztrzaskanego peugeota, który obił się od rowu i obrócił poszkodowaną zabrano do szpitala. Obrażenia kobiety mogą okazać się poważne, gdyż w jej samochodzie nie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejscu pojawiły się dwie jednostki Straży Pożarnej, Strażacy odłączyli akumulator i zneutralizowali płyny eksploatacyjne oraz kierowali ruchem, aby rozładować tworzące się korki.

Na miejscu pracowała policja, która będzie wyjaśniać przyczyny zdarzenia.

Obszerna galeria na portalu LUBINEXTRA!

Sprawdź także

Zaginął mężczyzna – policjanci poszukują lubinianina

Policjanci z lubińskiej komendy poszukują zaginionego 33 – letniego Krzysztofa Budzińskiego, zamieszkałego w Lubinie, który …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com