niedziela , Październik 21 2018
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Zdarzenie pod Niemstowem

Zdarzenie pod Niemstowem

Niedostosowanie prędkości na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, które kilka minut po godzinie 15 miało miejsce na drodze DK36 między Osiekiem a Niemstowem. 

Kierująca poruszała się pojazdem marki peugeot w stronę Wrocławia. Jadący przed nią kierowca mercedesa chciał skręcić do miejscowości Łazek. Najprawdopodobniej kobieta chcąc uniknąć zderzenia skręciła w prawą stronę jednocześnie hamując, jednak prędkość była na tyle duża, że nie zdążyła zatrzymać się przed pojazdem i znalazła się w przydrożnym rowie na wysokości przystanku autobusowego. Na szczęście w chwili zdarzenia przy zatoczce przystankowej nie było nikogo.

Z roztrzaskanego peugeota, który obił się od rowu i obrócił poszkodowaną zabrano do szpitala. Obrażenia kobiety mogą okazać się poważne, gdyż w jej samochodzie nie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejscu pojawiły się dwie jednostki Straży Pożarnej, Strażacy odłączyli akumulator i zneutralizowali płyny eksploatacyjne oraz kierowali ruchem, aby rozładować tworzące się korki.

Na miejscu pracowała policja, która będzie wyjaśniać przyczyny zdarzenia.

Obszerna galeria na portalu LUBINEXTRA!

Sprawdź także

Kolizja pod Niemstowem

Po godzinie 17 na drodze krajowej nr 36 miała miejsce kolizja z udziałem 3 samochodów. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com