niedziela , Styczeń 20 2019
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Dachowanie BMW pod Krzeczynem

Dachowanie BMW pod Krzeczynem

Trzy osoby w szpitalu po tym jak doszło do drobnej stłuczki między volkswagenem golfem, a bmw zakończonej jazdą w przydrożnym rowie i rozbijaniem dachu o drzewa. Do zdarzenia doszło na drodze między Krzeczynem Wielkim, a Małym.

Obydwa pojazdy jechały w tym samym kierunku. BMW z trzema młodymi osobami wyprzedzało golfa. Jednak kierowca golfa też zdecydował się na wyprzedzanie, ale nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo na BMW. Doszło do lekkiej stłuczki. BMW zjechało z drogi. Następnie auto sunęło bokiem obiło się o kilka drzew. Ostatecznie rozbity samochód z impetem ponownie wylądował na drodze.

Na miejscu po wezwaniu z PSP bardzo szybko pojawił się jeden z strażaków ochotników z Krzeczyna Wielkiego. Jako pierwszy udzielił pomocy poszkodowanym. Potem dojechali ratownicy . Pogotowie szybko zajęło się około 20-letnią dziewczyną. Do karetki zabrano ją na desce ortopedycznej. Ostatecznie wszystkie osoby jadące BMW trafiły do szpitala. Kierującemu z golfa nic się nie stało. Auto ma uszkodzone lusterko.

Droga wojewódzka nr 335 na odcinku Krzeczyn Wielki-Krzeczyn Mały po wypadku jest całkowicie zablokowana.

Fot. czytelnik DLU24.pl

 

Sprawdź także

S3 Lubin-Legnica stan budowy na koniec stycznia

Budowa drogi S3 między Lubinem, a Legnica postępuje zgodnie z planem. Ze wstępnych informacji wynika, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com