niedziela , Maj 26 2019
Strona domowa / ! Promowany / Dachowanie BMW pod Krzeczynem

Dachowanie BMW pod Krzeczynem

Trzy osoby w szpitalu po tym jak doszło do drobnej stłuczki między volkswagenem golfem, a bmw zakończonej jazdą w przydrożnym rowie i rozbijaniem dachu o drzewa. Do zdarzenia doszło na drodze między Krzeczynem Wielkim, a Małym.

Obydwa pojazdy jechały w tym samym kierunku. BMW z trzema młodymi osobami wyprzedzało golfa. Jednak kierowca golfa też zdecydował się na wyprzedzanie, ale nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo na BMW. Doszło do lekkiej stłuczki. BMW zjechało z drogi. Następnie auto sunęło bokiem obiło się o kilka drzew. Ostatecznie rozbity samochód z impetem ponownie wylądował na drodze.

Na miejscu po wezwaniu z PSP bardzo szybko pojawił się jeden z strażaków ochotników z Krzeczyna Wielkiego. Jako pierwszy udzielił pomocy poszkodowanym. Potem dojechali ratownicy . Pogotowie szybko zajęło się około 20-letnią dziewczyną. Do karetki zabrano ją na desce ortopedycznej. Ostatecznie wszystkie osoby jadące BMW trafiły do szpitala. Kierującemu z golfa nic się nie stało. Auto ma uszkodzone lusterko.

Droga wojewódzka nr 335 na odcinku Krzeczyn Wielki-Krzeczyn Mały po wypadku jest całkowicie zablokowana.

Fot. czytelnik DLU24.pl

 

Sprawdź także

Pijak za kierownicą mógł zabić rodzinę

Pijany kierowca, kontra rodzina wracająca do domu. Zderzenie było tak potężne, że samochód pijaka rozerwało …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com