niedziela , Maj 26 2019
Strona domowa / ! Promowany / Tragedia na Cedrowej – nie żyje dwoje dzieci

Tragedia na Cedrowej – nie żyje dwoje dzieci

Trzy karetki pogotowia, kilka radiowozów policji. Wiadomo, że nie żyje roczne dziecko, a dwie osoby w ciężkim stanie są w szpitalu.

Spokojne osiedle w rejonie ul. Cedrowej, zamieniło się we wtorek w miejsce rodzinnej tragedii. Nie wiadomo jak do tego doszło. Udało nam się jednak dowiedzieć, że w jednym z mieszkań śmierć poniosło roczne dziecko. Drugie, dwunastoletnie z matką, w ciężkim stanie trafiło do szpitala przy ul. Bema. Ze naszych informacji wynika, że głowa rodziny kiedy wróciła po nocce do domu nie mogła dostać się do środka.

Co wydarzyło się w środku i o której godzinie tego nie wiadomo. Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji potwierdził nam, że nie żyje małe dziecko, a do szpitala trafiło kolejne dziecko i osoba dorosła. Policja nie ujawnia innych informacji dotyczących zdarzenia.

Z naszych informacji wynika, że nie żyje roczne dziecko, a 12-letnia dziewczynka w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Podobnie jej matka. Kto spowodował ich obrażenia – na razie taka informacja nie została ujawniona. Na miejscu od wielu godzin pracują policyjni technicy, grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator.

AKTUALIZACJA

Uzupełnienie z godz. 16.29

–  szpitalu zmarła 12-latka.

inf/fot. dzięki uprzejmości Lubinextra.pl

Sprawdź także

Pijak za kierownicą mógł zabić rodzinę

Pijany kierowca, kontra rodzina wracająca do domu. Zderzenie było tak potężne, że samochód pijaka rozerwało …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com