czwartek , Październik 19 2017
Strona domowa / ! Promowany / Za szybko!

Za szybko!

To był moment, było hamowanie i uderzenie w ścianę budynku, którą budowlańcy obkładali właśnie płytkami elewacyjnymi.


Taksówka jechała ul. Sikorskiego w stronę ul. Odrodzenia. Pod koniec ul. Sikorskiego tuż przed skrzyżowaniem jest ostry zakręt. Na tym zakręcie taksówka najprawdopodobniej miała zbyt dużą prędkość. Jej kierowca nie zapanował nad samochodem wjechał na krawężnik, przejechał tuż obok robotników. Następnie samochód z potężną siłą uderzył bokiem w ścianę. Jeden z kafelkarzy dostał odpryskami ze ściany drugi zemdlał z wrażenia. – Potrzebna była pomoc medyczna, obaj mężczyźni trafili do szpitala na badania – poinformował Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji.
Ostatecznie budowlańcy nie odnieśli poważnych obrażeń. Mogą mówić o olbrzymim szczęściu, bo skończyło się na strachu, a sytuacja była bardzo niebezpieczna.
Na miejscu pracowali policyjni technicy i funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy dokumentowali miejsce zdarzenia. – Zostało ono zakwalifikowane jako kolizja, jednak z uwagi na zagrożenie, które spowodował młody 23-letni kierowca, do sądu został skierowany wniosek o odebranie prawa jazdy – dodaje Jan Pociecha.
Sąd zdecyduje jaką karę poniesie młody taksówkarz.

 

Sprawdź także

Policjanci na półkoloniach

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego powiatu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, już …

jeden komentarz

  1. Kierowcy taxi w firmie Tarnowscy to jest poprostu tragedia. Zero doświadczenia i żadnego pojęcia o kierowaniu samochodem w którym jadą ludzie. Kierowca jedzie jak by wiózł „ziemniaku”.
    Może i mają dobrą cenę ale ja wolę zapłacić więcej i nie jechać w stresie tak jak to jest w taksowkach firmy „TARNOWSCY”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com