sobota , Lipiec 21 2018
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Za szybko!

Za szybko!

To był moment, było hamowanie i uderzenie w ścianę budynku, którą budowlańcy obkładali właśnie płytkami elewacyjnymi.


Taksówka jechała ul. Sikorskiego w stronę ul. Odrodzenia. Pod koniec ul. Sikorskiego tuż przed skrzyżowaniem jest ostry zakręt. Na tym zakręcie taksówka najprawdopodobniej miała zbyt dużą prędkość. Jej kierowca nie zapanował nad samochodem wjechał na krawężnik, przejechał tuż obok robotników. Następnie samochód z potężną siłą uderzył bokiem w ścianę. Jeden z kafelkarzy dostał odpryskami ze ściany drugi zemdlał z wrażenia. – Potrzebna była pomoc medyczna, obaj mężczyźni trafili do szpitala na badania – poinformował Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji.
Ostatecznie budowlańcy nie odnieśli poważnych obrażeń. Mogą mówić o olbrzymim szczęściu, bo skończyło się na strachu, a sytuacja była bardzo niebezpieczna.
Na miejscu pracowali policyjni technicy i funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy dokumentowali miejsce zdarzenia. – Zostało ono zakwalifikowane jako kolizja, jednak z uwagi na zagrożenie, które spowodował młody 23-letni kierowca, do sądu został skierowany wniosek o odebranie prawa jazdy – dodaje Jan Pociecha.
Sąd zdecyduje jaką karę poniesie młody taksówkarz.

 

Sprawdź także

S3 Lubin-Legnica stan budowy na koniec stycznia

Budowa drogi S3 między Lubinem, a Legnica postępuje zgodnie z planem. Ze wstępnych informacji wynika, …

2 komentarze

  1. Kierowcy taxi w firmie Tarnowscy to jest poprostu tragedia. Zero doświadczenia i żadnego pojęcia o kierowaniu samochodem w którym jadą ludzie. Kierowca jedzie jak by wiózł „ziemniaku”.
    Może i mają dobrą cenę ale ja wolę zapłacić więcej i nie jechać w stresie tak jak to jest w taksowkach firmy „TARNOWSCY”.

    • Gościu tak to jest ja czyta się z komputera odwrócony plecami. Co?????? ma wspólnego firma „Tarnowscy” z taryfiarzem z Wrocławia. Proszę o mądrą wypowiedz albo nie rznięcie „głópa” następnym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com