sobota , Lipiec 21 2018
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Napaść na Sztukowskiego

Napaść na Sztukowskiego

Zażądali pieniędzy, gdy ich nie otrzymali, pobili pokrzywdzonych. Zostali zatrzymani przez policjantów.

Dwóch napastników trafiło do policyjnego aresztu po interwencji podjętej przez lubińskich policjantów. Sprawcy zażądali od innych mężczyzn pieniędzy, a gdy ich nie otrzymali, zaatakowali pokrzywdzonych bijąc ich pięściami i kopiąc. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
Do zdarzenia doszło we wtorek (1.08) po godzinie 18 dyżurny. Policjanci zostali zawiadomieni o bójce przy ul. Sztukowskiego w Lubinie. Na miejsce skierowany został patrol z wydziału prewencji, który zatrzymał dwóch mężczyzn.
Jak ustalili policjanci, dwaj mieszkańcy Lubina na jednym z osiedli zaczepili trzech innych mężczyzn – obcokrajowców, żądając od nich pieniędzy w kwocie od 50 do 500 złotych. Gdy ci odmówili, zostali zaatakowani i pobici. Sprawcy zaczęli ich bić pięściami i kopać. Podejrzani mają 32 i 34 – lata. Obcokrajowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
Jak się okazało, zatrzymani byli już w przeszłości wielokrotnie notowani w związku z różnego rodzaju zdarzeniami. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem, gdzie może im grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji.

 
 

 

Sprawdź także

S3 Lubin-Legnica stan budowy na koniec stycznia

Budowa drogi S3 między Lubinem, a Legnica postępuje zgodnie z planem. Ze wstępnych informacji wynika, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com