wtorek , 1 grudnia 2020

Wjechał w autobus

Nieuwaga spowodowała wjechanie w tył stojącego autobusu. Na szczęście kierowcy passata nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (30.05) około szóstej rano na drodze w kierunku Szklar Górnych, między skrzyżowaniem drogi K3, a Szybem Zachodnim Zakładów Górniczych Lubin. Kierowca volkswagena passata, mieszkaniec powiatu lubińskiego jechał do pracy w kopalni. W połowie drogi między skrzyżowaniem a kopalnią wjechał w tył autobusu. Passat został bardzo poważnie zniszczony. Duże szkody są również w autobusie, który w wyniku uderzenia stracił cały tylny kufer. Passat zatrzymał się dopiero na poprzecznej belce za tylnymi kołami autobusu.
Nikomu nic się nie stało, około 9 godziny zniszczone samochody zostały zabrane z drogi. Dodajmy, że autobus stał zaparkowany na poboczu i części drogi w miejscu do tego wyznaczonym. Poza kierowcą w środku nie było nikogo innego.

Sprawdź także

Amator dobrych ciuchów i …nożyc ogrodniczych

Wchodził do sklepu, brał towar i wybiegał nie płacąc. Najchętniej kradł markowe ciuchy, ale połasił …

2 komentarze

  1. jak to jest autobus to ja jestem murzyn redaktor chyba naćpany nieodróżniać busa od autobusu

    • Taki mądry jesteś? A patrzyłeś mu w dowód rejestracyjny czy jest zarejestrowany jako osobowy/ciężarowy/autobus? Najczęściej takie duże busy do przewozu osób są rejestrowane jako autobusy. Polecam lekturę przepisów Prawo o ruchu drogowym.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com