czwartek , 23 stycznia 2020
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Molestował 6-letnie dziecko

Molestował 6-letnie dziecko

Ponad rok molestował 6-letnie dziecko. Prokuratura Rejonowa w Lubinie skierowała właśnie do Sądu Rejonowego w Lubinie akt oskarżenia przeciwko 58-letniemu pedofilowi mieszkańcowi jednej z podpolkowickich miejscowości.

wokanda

Do zdarzeń dochodziło od 2014 r. do 6 stycznia 2015 r. we wsi w okolicach Polkowic, Polkowicach i w Rudnej. W tym czasie, po rozstaniu rodziców, pokrzywdzona i jej 8-letnia siostra zamieszkiwały wraz z matką. Zaczął je wówczas odwiedzać oskarżony, spokrewniony z matką dzieci. Mężczyzna często zabierał obie dziewczynki do swojego domu. Zdecydowanie jednak faworyzował pokrzywdzoną, z którą często jeździł do Aquaparku w Polkowicach. Dziewczynka często też przebywała i nocowała w jego domu. Oskarżony niejednokrotnie kazał jej spać ze sobą w jednym łóżku. Wówczas dopuszczał się wobec dziewczynki innych czynności seksualnych. Jednocześnie zmuszał dziewczynkę wykonania takich czynności, a także obcował z nią płciowo. Do dokonania innych czynności seksualnych dochodziło także w czasie wspólnych pobytów na basenie.
Oskarżony, aby zmusić dziecko do opisanych zachowań, wielokrotnie groził dziewczynce pozbawieniem życia i spowodowaniem obrażeń ciała gdyby go nie słuchała i nie robiła tego co jej karze. – Twierdził min., że specjalnie spowoduje wypadek na motorze, w którym oboje zginą lub, że jeżeli zdradzi ich tajemnicę, to wywiezie ją do ciemnego lasu, w którym nie znajdzie drogi powrotnej i zostanie zjedzona przez wilki – relacjonuje Liliana Łukasiewicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy.
Sprawa wyszła na jaw kiedy w czasie odwiedzin u ojca ten i jego partnerka zaobserwowali, że dziewczynka często mówi o seksie oraz, że podejmuje wobec starszej siostry niepokojące zachowania. Podczas jednych z odwiedzin sześciolatka powiedziała o niektórych zachowaniach oskarżonego twierdząc, że nie chce już do niego jeździć.
Po tym zdarzeniu zabroniono oskarżonemu kontaktu z dziewczynką. Ten zastosował się do życzenia, ale po kilku miesiącach, po wakacjach ponownie zaczął zabierać 6-latkę do swojego mieszkania i na basen. Kontynuował też przestępcze zachowania wobec dziecka. Ponownie wyszły one na jaw w czasie świąt Bożego Narodzenia. Wówczas złożone zostało zawiadomienie o przestępstwie.
W toku śledztwa po analizie zeznań świadków oraz treści uzyskanych opinii psychologicznych oskarżonemu postawiono zarzuty. Prokurator uznał również, że mężczyzna wykorzystał bezradność dziecka.
Ww. nie przyznał się do popełnienia przestępstwa przedstawiając swoją wersję zdarzeń.
Ww. za popełnienie zarzuconych mu czynów pedofilowi grozi kara w wymiarze od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
Sprawę rozpozna Sąd Rejonowy w Lubinie.

Sprawdź także

Spalił się w samochodzie

Tragedia na drodze koło Turowa (gm. Ścinawa). Strażacy gasili płonący samochód. Kiedy ugasili ogień okazało …

Jeden komentarz

  1. Uciąć draniowi pitaka i posolić. A potem rozstrzelać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com