piątek , 5 czerwca 2020
Na topie

Boże Ciało – zamknięte ulice

Jak co roku tak i w tym policjanci wraz ze strażnikami miejskimi będą jutro zabezpieczać procesje wiernych w związku z nabożeństwami Bożego Ciała. W związku z tym mieszkańcy naszego miasta muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym na nw. ulicach.

policja

w godz. 10.45.- 12.30. Duszpasterstwo Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Lubinie, organizuje procesję z okazji uroczystości Bożego Ciała, której przemarsz obędzie się z kościoła p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej następującymi ulicami Kopernika, Armii Krajowej, Niepodległości, Mieszka I i Chrobrego, gdzie następnie na wysokości kościoła p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa zakończy się.

w godz. 11.00.- 13.00. Duszpasterstwo Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Lubinie, organizuje procesję z okazji uroczystości Bożego Ciała, której przemarsz obędzie się ulicami Budowniczych LGOM- Krupińskiego, Gwarków, Jana Pawła II, gdzie przy kościele na ul. Budowniczych LGOM nastąpi jej zakończenie.

w godz. 13.15.- 15.30. Duszpasterstwo Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Lubinie, organizuje procesję z okazji uroczystości Bożego Ciała, której przemarsz obędzie się ulicami Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Leśna, Legnicka, Pawia, gdzie następnie po wejściu ponownie na ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego zakończy się na wysokości kościoła.

w godz. 10.40.- 12.30. Duszpasterstwo Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Św. Jana Bosko w Lubinie, organizuje procesję z okazji uroczystości Bożego Ciała, której przemarsz obędzie się ulicami Jana Pawła II, Wierzbową, Parkową, Jaśminową, Grabową, Wierzbową, Jodłową, gdzie następnie na skwerze przy ul. Jodłowej nastąpi jej zakończenie.
Ścinawa: procesja po mszy z godz. 9.30  – Początek procesji około godz. 10.30 – Plac Kościelny, następnie  ulicami: Głogowska, Mickiewicza, Jagiełły, Jana Pawła II, Zgody.

Sprawdź także

Spalił się w samochodzie

Tragedia na drodze koło Turowa (gm. Ścinawa). Strażacy gasili płonący samochód. Kiedy ugasili ogień okazało …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com