wtorek , Listopad 12 2019
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Zderzenie w Chróstniku (FOTO)
Zderzenie 4 aut w Chróstniku

Zderzenie w Chróstniku (FOTO)

Dwanaście osób jechało czterema samochodami, które zderzyły się na drodze krajowej nr 3 w Chróstniku między Lubinem, a Legnicą.

Trzy osoby trafiły do szpitala. Wśród nich są dwie kobiety i mężczyzna. Dwoje poszkodowanych jest z hyundaia accent jadącego na lubińskich numerach rejestracyjnych. Jednak osoba (młoda kobieta) jest z mercedesa vito na poznańskich numerach rejestracyjnych..

Z relacji świadków wynika, że na pasie w kierunku Legnicy samochody zatrzymywały się przed światłami. Najprawdopodobniej kierująca mercedesem vito za późno zaczęła hamowanie i uderzyła w tył hyundaia. Ten uszkodził tył fiata ducato ( na legnickich numerach) i gwałtownie wyjechał na lewy pas ruchu. Tutaj impet pierwszej stłuczki spowodował kolejne zderzenie, tym razem z jadącym od strony Legnicy seatem altea na na tablicach powiatu jeleniogórskiego. Ostatecznie hyundai wylądował na poboczu pasa w kierunku Lubina.

Na drodze szybko wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu również szybko przybyli policyjni technicy, aby przygotować dokumentację, gdyby okazało się, że obrażenia poszkodowanych są poważniejsze.

Sprawdź także

Zabiła się pod pociągiem

Położyła się na torach. Przejechał ją szynobus Kolei Dolnośląskich. Ruch pociągów między Lubinem, a Legnicą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com