poniedziałek , Grudzień 17 2018
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Wypadek na rondzie pod Medicusem

Wypadek na rondzie pod Medicusem

Uszkodzone dwie osobówki i autobus, kierowcy z osobówek trafili do szpitala. Zdarzenie najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako wypadek. Wjazd i wyjazd z ronda pod Medicusem między ul. Szpakową, a Wyszyńskiego jest całkowicie zablokowany.

Ul. Leśną w kierunku ul. legnickiej jechał volkswagen golf. Jego kierowca hamował przed przejściem dla pieszych. W tym momencie na tył golfa najechał opel astra. Kierowca z golfa wyszedł do kierującej z astry, aby porozumieć się w kwestii powstałej stłuczki. W tym momencie nadjechał autobus linii nr 7. Jego kierowca choć jechał powoli nie miał szans na zatrzymanie się. Pod śniegiem jest lód. Próbował jeszcze uniknąć zderzenia wjeżdżając na przeciwny pas ruchu, ale było już za późno. Doszło do najechania na tył opla astry.

Niestety to zderzenie spowodowało urazy u kierujących osobówkami. Kierowca z golfa, który stał przy astrze i rozmawiał z kierującą został uderzony pchanym przez autobus pojazdem. Natomiast kierująca oplem mocno uderzyła się w twarz. Wjazd w ul. Leśną od ronda przy Medicusie w kierunku ul. Szpakowej jest całkowicie zablokowany. Podobnie jest w przeciwną stronę. Kierowcy muszą korzystać z objazdu ul. Ptasią.

Do wypadku doszło około godz. 9

Sprawdź także

S3 Lubin-Legnica stan budowy na koniec stycznia

Budowa drogi S3 między Lubinem, a Legnica postępuje zgodnie z planem. Ze wstępnych informacji wynika, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com