poniedziałek , Październik 22 2018
Na topie
Strona domowa / ! Promowany / Skręcał i nie zauważył, doszło do zderzenia

Skręcał i nie zauważył, doszło do zderzenia

Do szpitala trafiła około 80-letnia kobieta. To skutek zderzenia mercedesa z peugeotem.

Do zderzenia doszło około godziny 15 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Szybowej. Kierowca peugeota 407 jechał z Obory do lekarza w Lubinie. Na skrzyżowaniu chciał skręcić w ul. Szybową. – Nie zauważyłem tego samochodu. Żeby tylko nic tej pasażerce nie było – martwił się kierowca peugeota.
W trakcie skręcania wymusił pierwszeństwo i doszło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym mercedesem. W aucie były dwie kobiety. Kierującej nic się nie stało, ale pasażerka uskarżała się na ból najprawdopodobniej wynika z ucisku w zapiętych pasach do którego doszło w trakcie zderzenia. Kobiecie mającej około 80 lat założono również kołnierz ortopedyczny i tak trafiła dom szpitala na szczegółowe badania.
W obydwu samochodach zadziałały systemy bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Uderzenie było silne. Mercedes zatrzymał się jeszcze na skrzyżowaniu, ale peugeot odbił się od niego, i obrócił w kierunku z którego przyjechał. Na zakończenie, skosił znak na przejeździe dla rowerów i przejściu dla pieszych. Jego kierowcy nic się nie stało.

 

Sprawdź także

S3 Lubin-Legnica stan budowy na koniec stycznia

Budowa drogi S3 między Lubinem, a Legnica postępuje zgodnie z planem. Ze wstępnych informacji wynika, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com