poniedziałek , Luty 19 2018
Strona domowa / ! Promowany / Skręcał i nie zauważył, doszło do zderzenia

Skręcał i nie zauważył, doszło do zderzenia

Do szpitala trafiła około 80-letnia kobieta. To skutek zderzenia mercedesa z peugeotem.

Do zderzenia doszło około godziny 15 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Szybowej. Kierowca peugeota 407 jechał z Obory do lekarza w Lubinie. Na skrzyżowaniu chciał skręcić w ul. Szybową. – Nie zauważyłem tego samochodu. Żeby tylko nic tej pasażerce nie było – martwił się kierowca peugeota.
W trakcie skręcania wymusił pierwszeństwo i doszło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym mercedesem. W aucie były dwie kobiety. Kierującej nic się nie stało, ale pasażerka uskarżała się na ból najprawdopodobniej wynika z ucisku w zapiętych pasach do którego doszło w trakcie zderzenia. Kobiecie mającej około 80 lat założono również kołnierz ortopedyczny i tak trafiła dom szpitala na szczegółowe badania.
W obydwu samochodach zadziałały systemy bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Uderzenie było silne. Mercedes zatrzymał się jeszcze na skrzyżowaniu, ale peugeot odbił się od niego, i obrócił w kierunku z którego przyjechał. Na zakończenie, skosił znak na przejeździe dla rowerów i przejściu dla pieszych. Jego kierowcy nic się nie stało.

 

Sprawdź także

Śmierć na pasach koło Castoramy

Dzisiaj rano na przejściu dla pieszych do Miroszowic na DK 36 zginął 19 letni chłopak. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com